Apr 20

Biedronka jest jednym z większych zakładów pracy w Polsce. Systematycznie tworzy nowe miejsca pracy, na których napracować się trzeba, jednak pensja jak na pracę w sklepie wcale nie jest taka niska. Ile wynoszą zarobki w Biedronce?

“Biedronka zarobki” to hasło, które dość często pojawia się w wynikach wyszukiwania, a to za sprawą tego, że ludzie chętnie poszukują tam pracy. Było wiele afer związanych z pracą w Biedronce, jednak dziś oferuje ona całkiem przyzwoite warunki pracy i zarobki.

W kwietniu 2012 zostały podniesione zarobki w Biedronce i teraz wynoszą one minimum 1870 zł brutto. Na takie zarobki liczyć mogą pracownicy magazynu i niedoświadczone kasjerki. Wyższe zarobki Biedronka oferuje lojalnym, doświadczonym pracownikom, a także kadrze kierowniczej -tutaj biedronka zarobki wynoszą minimum 2300 zł brutto.

Pracownicy Biedronki również mogą liczyć na liczne premie uznaniowe i świąteczne, a także na specjalny, bogaty pakiet socjalny, w który wlicza się m.in. bezpłatne badania specjalistyczne i szczepionki, a także wyprawki dla noworodków i pierwszoklasistów.

Praca w Biedronce nie jest lekka i przyjemna, na pracowników czeka mnóstwo pracy – także w weekendy. Jednak jak na sklep to zarobki w Biedronce są naprawdę przyzwoite, a do tego można zyskać również różne dodatkowe premie oraz awanse, czym nie wszystkie sieci sklepów mogą przyciągnąć pracowników.

Leave a Reply

Copyright © Softform